fbpx


MeistMeist

Hoolime tootmises puhtast õhust ja inimeste tervisest!

10-aasta jooksul oleme tegutsenud Eestis, Lätis, Leedus, Rootsis ja Norras. Lisaks aspiratsioonisüsteemidele paigaldame laopunkreid, erinevaid konveiereid, elevaatoreid, metallplatvorme ja -konstruktsioone.
Koostöös AS-iga Hekotek (Baltimaade suurim masinaehitusettevõte) oli meie esimeseks objektiks lõpetada mehaaniline paigaldus Rootsis. See oli täiskomplektne puidugraanulitehas tootlikkusega 90 000 tonni aastas.

Pühendumine täidab eesmärgid

Oma kogemuste põhjal soovime pakkuda seadmeid, mis võimaldavad puhtamat õhku erinevates töökeskkondades, vähendades ühtlasi ka plahvatusohtlikkust. Otsime võimalusi, kuidas piirata energiakulusid, optimeerides soojus- ja elektrienergiat. Tihedas koostöös klientidega saame mängida võtmerolli filtreerimis- ja ventilatsioonilahenduste leidmisel, arvesse võttes kliendi ressursse. Teostame ka ennetavaid hooldusi, et vähendada ebameeldivaid tootmisseisakuid.
Eleros air OÜ meeskond usub, et puhtal õhul meid ümbritsevas keskkonnas on palju positiivseid mõjusid. See parandab üldist tervislikku seisundit ja enesetunnet, mis omakorda tõstab motivatsiooni ja sooritusvõimet ning vähendab haigestumisi. Mis on samm edasi ka meie planeedi parema tuleviku suunas.

Loodame, et tööstusettevõtted tulevikus võtavad endale prioriteediks tagada oma inimestele puhas ja kvaliteetne õhk tootmisruumides!

Mida kliendid meist räägivad

5/5

Meid usaldavad kliendid ja koostööpartnerid

Scroll to Top